dreamworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Малко досадни правила...

Go down

Малко досадни правила... Empty Малко досадни правила...

Писане  LorcheTy (: Съб Окт 13, 2007 6:51 pm

Ирето даде да изтрия нейната тема, за да са на едно място всички правилца (:
*Пишете смислени и що-годе дълги мнения, които да са достатъчно изчерпателни по темата.
*Не поствайте мнения само от емотикони. Много е неприятно да видиш мнение, състоящо се само от кимащото човече на скайп, например (и аз го харесвам, ама...)
*Не обиждайте писателката, книгите, героите, актьорите и екипа.
*Не обиждайте другите потребители и модераторите. Ако имате нещо против тях, кажете им го на ЛС (но ви препоръчвам да не се заяждате много много с модчетата, вредно е за здравето xD )
*В темите за героите не пишете мнение за актьора, както и в темите за актьорите не пишете мнения за героите.Например : тема "Какво мислите за Дан?!" и отговор "Хари е супер смешен!" Не така!Може да кажете, че когато играе Хари ДАН е смешен.Все пак темата е за актьора.
*Флууда в големи количества [нека да сме честни, всеки флууди понякога Wink] е СТРОГО ЗАБРАНЕН.
*Като не сте съгласни с мнението на някой, го кажете учтиво, а не "Абе ей кретен смотан! Как така Дан ше е по-добър от Руп?!". Подобни мнения ще бъдат моменталически изтрити (е, добре де, като ги видя! Развали ми се кристалната топка се пак...)
*Ако не сте забелязали, има маалко надписче "промени" над мнението ви. Моля ви, използвайте го. Няма смисъл да напишете 133243543 мнения по едно изречение!
*Моля ви, пишете на кирилица! Мнения на латиница ще се оправят от модовете, но гледайте да не се увличате. Е, ако пишете изречение от сорта на "Love you Draco", може, но "Da, Draco e mnogo qk"... Aма моля ви, не сте в скайп!
За сега толкова, ако много държите, после пак Very Happy:D Според мен е достатъчно веднъж да ги прочетете, но ако мнооого ви влече, всеки път си ги гледайде, аз няма да ви спирам ;]
Ааа... Да! Най-важното=> ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ! (:


Последната промяна е направена от на Нед Окт 14, 2007 10:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път

LorcheTy (:
So Happy Without You...

Брой мнения : 36
Registration date : 12.10.2007

Върнете се в началото Go down

Малко досадни правила... Empty Re: Малко досадни правила...

Писане  LorcheTy (: Нед Окт 14, 2007 9:54 pm

ПравилЦа за Роуплея:
Като за начало, аз не съм мод там. Но Ирето си има и по-интересни занимания, а мен някак ме влече да пиша правила... Малко досадни правила... Emoticon-0142-happy1
*Всяко фикче трябва да си има тема за коментари. Името й трябва да е името на фика и след това /ИИ/ (ама скобите не е задължително да са // Very Happy Mоже да са [], {}...), което означава Извън Играта.
*По-добре пишете в черно, без болд или италик, дразнят очите, особено ако си на 4-5 века Малко досадни правила... Emoticon-0142-happy1
(като мен Very Happy)
*За авторите: Не подканяйте читателите ви да пишат коментари. За читателите: нищо не ви пречи да драснете коментче като прочетете фика Wink
*Коментари, състоящи се от емотиконки или цитат и "да, съгласен съм", се трият. Плз, пишете смислени постове Exclamation
*Фикове, от сорта на "Как Рон и Хърми се из***ха" (нека да не давам още примери, главата ми гъмжи от такива, ама не е тука мястото Very Happy:D ), се трият моменталически (ПОЧТИ моменталически, вече споменах, че ми се счупи кристалната топка )
*Какво още... А, да! Ако успея да направя тема за фикчета, които не са свързани с ХП, ги пускайте там. Но ако не успея... Е, пускайте ги при другите, пък после ше му мислим (:

LorcheTy (:
So Happy Without You...

Брой мнения : 36
Registration date : 12.10.2007

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите