dreamworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли истинка любов?

Go down

Има ли истинка любов? Empty Има ли истинка любов?

Писане  `EkStAsSy` Вто Окт 16, 2007 7:40 pm

Има ли истинска любов?
Това се питаше Саманта,докато вървеше боса по плажа...Слънцето
залязваше и отразяваше своите пъстри цветове върху лицето и.Но тя беше
замислена.Току-що се бе върнала от рождения ден на своята най-близка
приятелка-Брияна,която бе видяла да се целува с приятеля на Касандра-едно
момиче от техния клас.Касандра бе побягнала,зачервена от плач.
-Дали трябва да отида у тях и да я попитам как е?-запита се Саманта.
След това и хрумна чудесна идея и тя бързо обу обувките си и хукна към къщата на Касандра.
-Каси,отвори!-заблъска
момичето по вратата.Чу се леко изскърцване и през вратата се подаде все
още зачервеното лице на другото момиче.
-Какво искаш сега,Сам...Не ми е до гости...
-Моля те,трябва да вляза.Искам да се уверя,че си добре.
С
малко убеждения Касандра пусна съученичката си и отидоха в
кухнята.Докато Саманта приготвяше топъл чай с лимон и за двете,Ксандра
запита
-Нали не си дошла да защитаваш тази Бриана?Знам,че си и приятелка.
-Не говори така.-смъмри я Сам.-Ти също и беше приятелка,и все пак не съм дошла за това.
-Добре,това е хубаво,но искам да ти кажа,че съм съвсем добре.Наистина.
-Не
говори глупости.-каза Саманта докато и подаваше чая.От него лъхаше
приятна топлина,която сгря сърцето на съученичката и,когато отпи от
него.
-Невероятен е!Ти си вълшебница!
Саманта се засмя
-Не ,не
съм.Майка ми е вълшебница,а все още аз съм само нейн чирак.Сега ще ти
приготвя един домашен сладкиш с канела и ванилия,на който пак тя ме е
научила.

**********************

Сам изтича в кухнята за да приготви сладкиша
за Каси,а оммичето остана в стаята си само.В главата и се въртеше само
една картина,как гаджето и бе целунало Брияна.Каси погледна към нощното
си шкафче,на него имаше една малка рамка със снимката на бившата и
любов,и може би не чак толкова бивша.Тя още изпитваше чувства към
него,въпречи че го мразеше с цялата омраза на света.Сам се качи в
стаята и след минутка две и и подаде от десерта.Сам видя снимката на
Иън,която бе на земята,а пухкавото
килимче бе пълно със стъкла.Сам погледна Каси:
-Още го харесваш нали?
-Ама
разбира се че да..-каза Каси,а от малките и' сини очи текнаха две малки
струи сълзи-Как може да съм такава наивница?-запита се Каси като стана
от леглото и тръгна към балкона-Кажи ми?Как може още да го харесвам
след като той се целуваше със Брияна..тази малка
подла....уличница..Кажи ми моля те?
-Ами незнам това са твоите чувства...ти сама трябва да си отговориш-каза Сам неясно
-Н е им помагаш Сам-каза Каси и излезе на балкона-Защо го обичам,а всъщност ог мразя?
-Ами мисля че знам какво ти трябва-каза Сам и отиде до Каси.
-Какво?
-Един цял ден навън по магазините и заглеждане по момчетата.Е какво ще кажеш?-зачака отговор Сам.Каси само кимна задоволително и избърса сълзите си:
-Права си,
Иън не е единственото момче на света-каза Каси като подсмръкна.
-Ето wiдя ли.Ще се справиш-oк*ражи я Сам-Е аз ще тръгвам ставам,утре ще мина да те взема..и не плачи за него-каза и' Сам като прегърна Каси и и' се усмихна.
-Няма обещавам-обеща Каси.
`EkStAsSy`
`EkStAsSy`

Брой мнения : 23
Age : 31
Location : In The SkY..
Registration date : 13.10.2007

http://harrypotterhofwarts.newgoo.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Има ли истинка любов? Empty Re: Има ли истинка любов?

Писане  `EkStAsSy` Вто Окт 16, 2007 7:40 pm

Всичко това дойде в повече на Саманта,най-вече сприятеляването и с Каси.След като си легна,Сам дълго не можа да заспи,а главата и бъкаше от най-различни мисли,но най-вече как така тя стана приятелка с Каси.Двете бяха съвсем различни момичета,а да не говорим че в училище се разминаваха като пътни знаци,а сега са на път да станат най-добри приятелки.От тези мисли Сам получи главоболие и се надигна от леглото.Тя махна топлата завивка и тръгна към кухнята.Босите и нозе стъпваха по студените плочки,но Сам не усещаше нищо освен ужасното главоболие.Момичето стигна го къхнята и затъшува нещо за глава сякаш някои миньор търсеше малко кюлче злато за да има с какво да се прехранва.Когато намери хапче за глава Сам отиде до хладилника и се наля чаша сок и изпи хапчето.Изчака няколко минути в кухнята,но главоболието не минаваше.Сега през главата и минаваха още повече мисли,Сам имаше предчуствие че главата и е станала магистрала и по нея минават множество окли,оито всеки момент щяха да се сблъскат.Момичето тръгна обратно по стълбите към леглото си.След като навлезе в собствена територия(стаята и)Саманта погледна км балкона си,там имаше две малки розови перденца които бяха излезли извън стаята и' поради лекият вятър.Момичето се приближи и затвори вратите на тереската,след което се върна в леглото си и заспа мигновенно.Мислите в главата и бяха изчезнали и момичето заспа бързо.
**********************************

Слънцето грееше силно над Лос Анджелис,а повечето слънчеви лъчи влизаха в стаята на Сам.Момичето се разбуди от силната светлина и се надигна от възглавницата.Никой не би и пожелал да я види в такова състояние.Момичето изглеждаше недоспало,което е нормално,всеки човек би бил недоспал след такава нощ,не да не губя вашето време и специално моето в четене и писане на познати неща.Сам бе с разрошена коса и се протягаше в леглото си.След една две дълги прозявки и няколко минути бездействие в леглото Сам реши че трябва да става вече.Момичето излезе от леглото си и се запъти към балкона си.Тя отвори вратите пироко и слънцето нахлу в стаята и,а там стана още по светло.Бляскавите дрънкулки в стаята и' започнаха да се отразяват във всички стени,а розовата и стая светна.Момичето се усмихна и тръгна към врата на стаята си.От съседната стая със бясна скорост по стълбите изфуча по-малкият и брат-Феникс.Сам само поклати глава и продължи да стъпва леко по стълбите.Най0накрая момичето се довлачи в кухнята където вече всички се бяха събрали.Майка и' я огледа от глава до пети и направи физиономия,която Сам отлично знаеше какво означава"Пак не си се измила".Момичето само се подсмихна и седна на масата.Баща и четеше вестник,а майка и' се занимаваше с Феникс.Саманта взе една препечена филиийка и я намаза със сладко,изяде поне четири такива придрожени със две чаши сок.Феникс я гледаше с отворена уста и се чудеше"Как ли може да побере толко храна в корема си?"Да това се чудеха и приятелките и'.Когато ставаше дума за храна Сам не си попюваше,но въпреки страста си към храната момичето не качваше килограми.След като закуси в тишина и спокойствие,както преминаваха всички сутрини тя каза:
-Аз ще излизам на пазар с Касандра-измрънка тя и погледна първо към майка си и после към баща си.
-Добре.Излез но се върни за вечеря-каза майка и' като поведе Феникс към мивката.
-Както и да е ще се направя че не съм чула-каза Сам,тя мразеше майка и' да я командва-Татко ще ми дадеш ли пари?-попита момичето,а баща и само посочи портмонето му,което стоеше на едно и също място винаги.Тя отиде и градба няколко долара и тръгна нагоре към стаята си за да се оправи,но първо се отби при банята.

****************************
Момичето излезе от банята боса као оставяше мокри следи по плочките.Влезе в стаята си и застана пред гардероба си:
-Какво да си облеча?Хмм..-зачуди се момичето.Тя рабута целия си гардерон и накрая намери нещо свястно,както обичаше да казва саамата тя.Облече дънковата си пола,сложи един потник и върза късото сатенено якенце.След това разбута шкафа където и бяха обувките и хареса едни черни сандали.Сам се огледа в огледалото,и тръгна да оправя косата си,която бе не много дълга,с обем и тук таме имаше един тъмен кичур.Момичето застана пред огледалото си,сложи малко руш,спирала и гланц.Взе телефона и пари си и тръгна към входната врата:
-Излизам.Чао-каза момичето и докато майка и погледна тя вече бе излязла.
***************************

Enjoy:)
`EkStAsSy`
`EkStAsSy`

Брой мнения : 23
Age : 31
Location : In The SkY..
Registration date : 13.10.2007

http://harrypotterhofwarts.newgoo.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Има ли истинка любов? Empty Re: Има ли истинка любов?

Писане  `EkStAsSy` Сря Окт 17, 2007 11:01 am

Нива част *радва се*

***************
След като излезе от дома си Сам застана пред врата и се огледа.Погледна напред към плажа,той бе пълен с хора който си почива.Сам поклати глава.Всеки ден тя излизаше от тази врата и поглеждаше напред и виждаше едно също.Плажът и хората по него.Слънцето печеше силно и бе доста жега въпреки че бе краят на лятото,все пак това е Калифорния..щатът със вечното лято.А Сам толкова много жадуваше да види сняг или поне малко студ.Поне имаше климатиц
за което момичето бе благодарна на света.
Момичето излезе пред къщата си и закрачи по прашните улици на Лос Анджелис.След минути момичето вече бе пред домът на Каси.Звънецът извъня продължително няколко пъти,а Каси се показа от балкона си и викна:
-Идвам след минута-каза момичето и се прибра като се чу силен трясък
-Побързай!-извика и Сам отдолу0Мразя да чакам някого-измърмори си тя.След пет минути Каси се появи на вратата:
-Е тръгваме ли?-попита момичето.
-Да хайде-каза Сам и хвана Каси под ръка и двете се отправиха към моля на града.Но за да сригат до там момичетата трябваше да минат през домът на Бриана-най-добрата приятелка на Сам.Тогава през главата на момичето отнова се появи оная магистрала,но вече без катастрофи и с още повече коли и задръствания.Та си мислеше "Ами ако Бри ме види с Каса,какво ще правя?Тя ще отпише от списъка с популярнио момичета и вече ще бъда нищо?".А това бе важно за Сам,да бъда популярно момиче и тя бе твърдо решена да да не остави нещата така:-Няма пък да бъда така аз ще съм популярна-каза си тя тихичко
-Каза ли нещо?-попита Каси
-Ол..ъ.. не не датръгнем оттук-каза Сам и я дръпна от другата страна на улицата.Момичетата завиха и след няколко минути се появиха пред мола.Те се зарадваха и се затичаха към вратите.Сам и Каси влязоха и се качиха на ескалаторите за да отидат на втори етаж.Те видяха магазина за дрехи един от най-елитните в града и влязоха.
Момичетата започнаха да ровят из дрехите,да мерят и да захвърлят.Те излизаха и влизаха с кабинките поне сто пъти.В магазина имаше музика и момичетата започнаха да се правятна модели.Сам и Каси се накичиха със шалове и много гривни и танцува а продавачката се смееше заедно с тях.Личеше си че се забавляват.

******************************

В същото време една уличка под мола в къщата на Бриана някой доста бе ядосан:
-Къде ли е тази Сам!?-ядосваше се и викаше Бри
-Спокойно сладкишче може да не си е у дома-успокояваше я баща и'.Бриана вижееше с баща си и затова бе доста разлигавено момиче.
-Как така я няма!?Татко дай ми пари отивам в Мола-каза тях като взе телефона и набра някакъв номер-Бианка искаш ли да отидем до мола?Ахъм добре.Веднага ела у нас-каза тя и трасна телефона и след няколко минути звънеца звънна.Бри погледна през прозореца си и видя Бианка и и каза да се качи.
-Тази малка проклетница Сам я няма-каза Бри ядосано
-уфф какво се занимаваш с тая пилка Бри-попита я Бианка като легна на леглото и' и я гледаше как се чуди какво да си облече-Розовото ще подчертае тена ти-допълни Бианка
-Как да не я търпя.Баща и' държи голяма звуказаписна компания и ако искам да пробия с музикална кариера трябва да я търпя..а и Саманта не е толкова гадна..и всъщност като помисля донякъде ми допада-каза Бри като се обличаше
-Каквоо..!?-извика Бианка-Но но как така ами аз..
-Спокойно ти винаги ще си до мен-успокои я Бри като тръгна да си оправа косата.Телефона на Бри извъня:
-Ало,Оо Иън здрасти!О да страхотно..да да добре.Целувки-каза тя и затвори-Беше Иън и ще ме чака пред мола ще доведе и приятелите си така че не се попювай момиче-каза Бри и погледна Бианка злобно,а тя само кимна.След 30 минути момичетата тръгнаха от дома на Бри и се запътиха към мола.Още не бяха излезли и една кола спря пред тях:
-Момичета да ви закарам ли-каза познат глас.Бри се обърна и видя Иън и се усмихна в знак на съгласие и двете се качиха в колата след минути тя паркира пред мола и всички влязоха вътре.

*************************
-Е Каси сега на къде?-попита я Сам като излизаха от магазина за обувки.-ами незнам аз предлагам да отидем да хапнем по един бургер,че от тоя шопинг огладнях-каза Каси и момичетата тръгнаха към малкото ресторантче на трети етаж.Сам пшрез цялото време се оглеждаше за Бриана.Тя се страхуваше че ако я види с Каси ще я намрази и няма да и обръща внимание.
Момичета стигнаха до ресторантчето:
-Каси поръчай и за мен като твоето аз ще запазя маса-каза Сам и излезе тя остави покупките на една от масати и се огледа.Каси се появи с храната и и подаде единят поднос:
-Търсиш ли някога?-попита Каса
-Ами..не защо?
-Ами оглеждаше се докато дойдем,а и ега се оглеждаш също-каза Каси подозтително
-Н ене..няма нищо извинявай..-извини се Сам като погледна за последна ескалатора.
-притеснена си ако Бриана те види с мен нали-каза Каси и сведе глава
-Глупости..,не говори така-каза и Сам и се усмихна-Бри не ме интересува-излъга момичето-хайде да говорим за други неща-каза тя,а Каси се съгласи.Така момичетата се заговориха и бяха минали час и половина.
Те продължиха със шопинга и след три часа те седнаха на една от пейките близо до фонтана.Сам изглеждаше щастливо с Каси докато момичето не видя,че от ескалатора към фонтана идваше...


Хъх това за сега довечера още
`EkStAsSy`
`EkStAsSy`

Брой мнения : 23
Age : 31
Location : In The SkY..
Registration date : 13.10.2007

http://harrypotterhofwarts.newgoo.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Има ли истинка любов? Empty Re: Има ли истинка любов?

Писане  `EkStAsSy` Чет Окт 18, 2007 10:19 am

*************
…от ескалатора надолу слизаше Бри,която доволно бе следвана от Бианка.С тях се мъдреха Иън и неговия приятел:
-Ъм..Каси ще отидеш ли да ми купиш една сода-помоли я Сам
-Но..чак до третия етаж-каза момичето очудено.
-Ами ако искаш да загубиш приятелка недей-каза Сам се изправи
-ами не няма проблем ще ида-каза Каси като тръгна към третия етаж.
Сам вида че Бри я забеляза и каза нещо на Бианка.Сам си помисли че сигорно сега ще се домъкнат при нея.Ами ако наистина дойдеха какво да има кажа-замисли се момичето и докато правеше това наведе глава.След моинута отвори очите си и пред нея стояха чисто ново обувки „Джими Чу”-червени разбира се.Сам надигна глава и пред нея бе изящната форура на Бри:
-Оол здрасти Бри,Бианка-каза момичето като погледна към Бри,а след това към Бианка-Какво правите?
-Или по скоро какво правиш ти?-попита нахално Бри
-Ами аз..-каза Сам и посочи жената в единия щанд.Бри направи физиономия „Ааа ясно с майка си пазаруваш!!?”
-Но все пак трябваше да ме уведомиш-каза Бри с висок тон-Обади ми се след като се прибереш-довърши тя и кимна с глава за да я последва Бианка.След тях се нанжиха и момчетата.Най-накрая бе Иън.Той мина покрай нея и я огледа,момичето направи странна физиономия,след мионута те отминаха.Момичето разтърси глава и си каза:
-Да не би току що Иън да ме огледа?!-зачуди се тя.И все пак това бе възможно,Сам бе красиво момиче с хубаво телесложение.Но и тя както и другите момичета не можеха да устоят на чара на Иън.Момичето се замисли дали наистина Иън я харесваше и дали имаше шанс с него.Все пак неможеше да се отрече той бе красив,с руса коса и тези сини очи можеха да рзтопят сърцето и най-заклетата девственица.Сам се загледа в момчето,като очите и спряха на задните му части.Толкова стегнати и красиви,мислеше си момичето и нормално,той тренираше футбол.Сам още зяпаше Иън и в главата и се въртеше една и съща картина как той я загледа.В същия момента при нея дойде Каси която носеше содата:
-Ето содата ти.Забавих сер защото имаше доста хора.Ами ти слушаш ли ме изобщо!?Ехоо-викна мичето и помаха с ръка.
-Ол,извинявай загледах се някъде и..-каза Сам
-Да да разбрах –каза Каси и запи от содата си.
Сам погледна часовника си и каза:
-Ол Каси аз трябва да тръгнам..много се извинявам,майка ми ме чака-каза Сам и тръгна.Тя разбира се отново излъга момичето и поглдна към нея.Каси сведе глава и не помръдна.Сам и махна и продължи пътя си като бееше към Каси.Извъднъж момичето се бутна в нещо и разля содата си по блузата му:
-Ох много се извинявам..-каза Сам като вдигна глава и остана без думи.Момичето се бутнало в Иън.Тя не каза нищо и в продължение на няколко минути имаше доста неловко мълчание:
-Хех взехме доста често да се срещаме а?-каза Иън,а Сам само поклати глава-Ами аз съм Иън.
-Ъъъ знам кой си..ъ..имам предвид казвам се Сам-каза момичето и направи физиономия от сорта на „Край изложих се”
-Амище се видим утре на училище-каза той и и’ намигна.Сам се усмихна и продължи към изхода.Когато излезе момичето скочи от радост:
-Той ми намигна,той ми намигна,той ми намигна-повтаряше си момичето докато се прибра.Тя влезе в къщата грейнала и тръгна към стаята си.Когато навлезе в своята територия тя се хвърли на леглото си и се замечта..
`EkStAsSy`
`EkStAsSy`

Брой мнения : 23
Age : 31
Location : In The SkY..
Registration date : 13.10.2007

http://harrypotterhofwarts.newgoo.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Има ли истинка любов? Empty Re: Има ли истинка любов?

Писане  `EkStAsSy` Пон Окт 22, 2007 7:34 pm

***
Няколко часа момичето лежа така и витаеше из облаците.Най-накрая тя стана и слезе до кухнята и седна на масата:
-Саманта миличка,нещо хубаво ли се е случило и аз не съм разбрала или какво?-попита майаки и като видя голямата усмивка на лицето на момичето
-Ол не нищо не се е случило-излъга тя и започна да се храни-Къде е Феникс?
-Тази вечер ще спи при един негов приятел-каза майка и като раздигаше масата-Аз ще си лягам Сам ще почистиш след теб нали?Имам доста работа от фирмата ще поработя малко и ще си лягам-каза майка и и я целуна
-Да ще раздигн-каза Сам като забърза с яденето.След десет минути Сам вече раздигаше чинията си и отиваше към мивката.Момичето пусна телевизора си и си пусна MTV(леле каква реклама им правя на тея).Усили леко звука и започна да мие чиниите като всъщото време танцуваше.След като изми чиниите Сам взе стола и се качи на него и отвори най-горния шкаф на рафта.В този шкаф винаги имаше по нещо сладко и тази вечер те всички бяха за нея.Тя взе един чипс и един шоколад,отвори хладилника и взе една кола и закрачи по увутите стълби.Тя влезе в стаята си почувства хлад.Сам видя,че вратите на терасата са отворени.Момичето остави чипса и шоколада на леглото си и тръгна към терасата си.Тя излезе и почувства студения въздух.Навън ба доста студено и духаше лек вятър,които се очакваше да се усили,а след броени минутки заваля дъжд.Сам се зарадва,дъжд в Ел Ай рядко щастие-помисли си те и остави врата на терасата отворена и тръгна към банята.Тя се изми и облече пижамата си като остави дрехите си във коша със мръни дрехи.След това се запъти към стаята си.Сам влезе и затвори врата след себе си.Пусна телевизора си,грабна лаптопа и седна на леглото.Разтършува се из чатрума си,нищо интересно:
-Скукаа-каза си момичето като се мушна под завивките и заминути заспа.

***
-Дрън-дрън-дрън-звънеше телефона на Сам.Отпод завивката се подаде ръката на Сам която изключи телефона си.След няколко минути тя се надигна от леглото си и тръгна по стълнбите към кухнята.Момичето посегна към хладилника и там имаше бележка: „Сам днес ще се прибера късно,обяда е във фурната-четеше момичето докато отваряше фурната Уфф лазания каза си тя и я затвори-сестра ти ще се прибере в 4 часа,напиши си домашните и си закъсняла за училище.С обич мама”.
Прочете Сам като погледна към часовника:
-Мамка му..наистина съм закъсняла-каза си тя и хукна към стаята си.Облече дънките си и ги сложи в ботушите си,облече потника си и взе късото якенце,сложи малко грим и грабна чантата си.За нейно щастие училищетето не бе далеч от дома и-само на няколко преки и Сам се затича.
След няколко минути тя се появи в училище,разбира се бе закъсняла.Тя влезе в часа до история и след пет минути вече спеше на чина си.Тя бе събуде от звънеца,а Бри и Бианка се бяха надвиснали над нея:
-Ей ъде се губш цял уикенд?-попита я Бри,а Сам тръгна да отговаря-Няма значение,имам няколко покани за партито на плажа довечера-каза и тя като и остави едната покана-Гледай да дойдеш-довърши Бри и и лепна една въздушна целувка и и каза чао.Сам погледна поканата и удари главата си в чина.Тя стана и излезе от класната стая и закрачи по коридора на училището.Тя отиде до шкафчето си,и започна да се оправя.Сам погледна надолу и видя крака,затвори вратичката на шкафчето там беше Иън:
-Иииън..каквоо пправиш тук?-попита го тя като заекваше
-Ами..нищо..тук е шкафчето ми-каза той като се засмя,а Сам си помисли „Ох..глупачка изложи се”-Тъй както съм тук Сам..
-Да..-прекъсна го тя
-..ще отиваш ли довече на плажното парти-попита я той
-Да да ще отивам-каза тя
-Ами чудех се искаш ли отидем заедно,ще бъде нещо като..
-...среща-довърши тя
-Ами да,ще мина да те взема в осен-каза той като и се усмихна и тръгна по коридора.
-О боже мили имам среща с Иън..оо да-каза момичето радостно и тръгна към класната си стая...
`EkStAsSy`
`EkStAsSy`

Брой мнения : 23
Age : 31
Location : In The SkY..
Registration date : 13.10.2007

http://harrypotterhofwarts.newgoo.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Има ли истинка любов? Empty Re: Има ли истинка любов?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите